سقف پاسیو جهان نورگیر

سقف پاسیو جهان نورگیر

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

سقف پاسیو جهان نورگیرسقف پاسیو جهان نورگیر

سقف پاسیو، سقف پلی کربنات، سقف نورگیر و سقف حیاط خلوت از محصولات اصلی شرکت جهان نورگیر بوده که نورگیرهای سقفی را با بهترین قیمت بازار و بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می کند. کیفیت بالا و قیمت مناسب شاخصه اصلی جهان نورگیر حساب شده و پس از سال ها تجربه کاری توانسته است برند خود را در میان تولیدکندگان بزرگ در این عرصه قرار دهد. سقف پاسیو این مزیت را دارد تا نور را با شفافیت بالایی به فضای پاسیو انتقال داده و آن را به صورت کامل دریافت کند. نورگیرهای ما نسبت به نورگیرهای قدیمی که از جنس شیشه بودند، در مزیت است. در نورگیرهای پاسیو از ورق های شفاف پلی کربنات و اکریلیک استفاده شده است.

دلیل استفاده از ورق های اکریلیک بازتاب خوب نور و استفاده از پلی کربنات به دلیل وزن سبک آن می باشد. این ورق ها تنوع سایز و رنگ زیادی داشته و برای راه اندازی نورگیرهای سقفی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از نکات مثبت در دکوراسیون داخلی استفاده از نورگیرهای پاسیو می باشد. از سقف پاسیو جهان نورگیر برای مکان هایی چون طبقات همکف، وید مراکز تجاری و فضای حیاط خلوت استفاده می کنند. از این نورگیر ها بیشتر برای مکان هایی استفاده می شود که به نور زیادی نیاز دارند. نورگیرهای سقفی با آب بندی کامل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته و می توانید از این بابت اعتماد کامل به مجموعه ما داشته باشید شما عزیزان می توانید بر اساس سلیقه شخصی خود بهترین طرح را برای آن ها در نظر داشته باشید. همچنین تیم مشاوران ما می توانند به شما عزیزان در این زمینه مشاوره دهند.

استفاده کامل از نور خورشید

با استفاده از نورگیرهای پاسیو می توانید استفاده کاملی از نور خورشید داشته باشید و مصرف انرژی را به حداقل رسانید. این نورگیرها به گونه ای ساخته می شوند که در شرایط آب و هوایی مختلف از خود مقاومت خوبی نشان می دهند از پایه های فایبرگلاس برای ایجاد مقاومت کافی در این نورگیرها استفاده می شود. برای پوشش نورگیرها از ورق های شفافی چون پلی کربنات و اکریلک استفاده می کنند که دارای خواص مکانیکی زیادی هستند. استفاده از این ورق ها باعث ماندگاری بالایی این نورگیرها شده است.

سقف پاسیو هم می تواند با انواع ورق های پلی کربنات راه اندازی شود و هم می توان از ورق های اکرلیک برای پولش بندی روکش آن ها استفاده کرد. هر دو ورق استفاده شده دارای خواص مکانیکی قابل توجه ای هستند. پوشش پاسیو پلی کربنات معمولا نسبت به نورگیرهای حبابی اکریلیک ارزان تر بوده و ماندگاری بیشتری دارند. هر ساختمان می تواند فضاهای مختلفی برای نورگیر داشته باشد. با توجه به این کاربری میزان بهره بری از نور خورشید در ساختمان های مختلف می تواند متفاوت باشد. برای نورگیرهای سقفی چون سقف حیاط خلوت شکلهای متفاوتی چون مربعی، مستطیلی و دایره ای در نظر می گیرند که می توانید بر اساس نظر شخصی و دکوراسیون منزل خود از هریک از این شکل ها استفاده کنید. به پوشش حبابی نورگیرهای سقفی، نورگیرهای کوپل نیز می گویند.

قیمت ویژه سقف پاسیو

سقف پاسیو دارای قیمت گزافی نبوده و برای آن تخفیفی ویژه از سوی جهان نورگیر در نظر گرفته ایم. نورگیرهای پاسیو علاوه بر قیمت مناسب دارای کیفیت بالایی از نظر ساخت هستند. یکی از عواملی که در تعیین قیمت دهی به آن ها مهم می باشد، نوع طرح اجرایی برای آن ها است. مشتریان می توانند بر اساس سلیقه خود بهترین طرح را برای آن ها در نظر بگیرند. دومین عاملی که می تواند در قیمت نورگیرها موثر باشد، نوع متریال استفاده شده برای راه اندازی آن ها است. کارشناسان فنی برای راه اندازی نورگیرها باید از محل اجرای پروژه بازدید نمایند تا ابعاد درستی از نورگیر به دست بیاید نورگیرهای ما همچنین عایق مناسبی در برابر نفوذ حرارت و برودت محسوب می گردد. این مزیت ویژه آن ها سبب شده است تا مشتریان زیادی به این نورگیرها جذب شوند. جهان نورگیر دست مشتریان را برای انتخاب بهترین سقف پاسیو باز نگه داشته است.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای kanoonqom.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:kanoonqom.ir | نقشه سایت